Školský rok 2023/2024 Základné informácie Platby Výchovný program VZN Zo života ŠKD

ŠKD

Školský rok 2023/2024

Prevádzka ŠKD v dňoch školského vyučovania denne od 6.00 hod. – do 16.40 hod.

Dochádzka dieťaťa do ŠKD

Zápis dieťaťa do ŠKD je dobrovoľný, po zápise je dochádzka dieťaťa do ŠKD povinná.

• ranná činnosť ŠKD: od 6.00 hod. do 7.30 hod. príchod
  • hlavná činnosť ŠKD: od 11.25 do 16.40 hod. ukončenie prevádzky

Odchody dieťaťa z ŠKD v zmysle nenarúšania výchovno-vzdelávacej činnosti ŠKD

sú umožnené po skončení hlavnej činnosti žiackym vchodom a to v pravidelných intervaloch v čase:

14.30 hod.

15.00 hod.

15.30 hod.

odchod dieťaťa žiackym vchodom v sprievode rodiča

Odchody dieťaťa z ŠKD v zmysle nenarúšania výchovno-vzdelávacej činnosti ŠKD

sú umožnené po skončení hlavnej činnosti hlavným vchodom a to v pravidelných intervaloch v čase:

16.00 hod.

16.30 hod.

16.40 hod.

odchod dieťaťa hlavným vchodom

Hlavným vchodom tiež vždy odchádzajú deti:

• na pravidelné vyučovanie do ZUŠ, CVČ, ... , v sprievode i bez sprievodu poverenej osoby,
  • v čase písomne uvedenom rodičom v zápisnom lístku dieťaťa alebo v slovníčku Družinárik.

Vyučovanie v ZUŠ rodič vyznačí v zápisnom lístku dieťaťa, určí presný čas a spôsob odchodu dieťaťa z ŠKD, ďalej oznámi, či sa dieťa po vyučovaní v ZUŠ vráti späť do ŠKD.

Vstup do budovy školy bude po celý čas prevádzky ŠKD uzavretý, pani vychovávateľky privedú deti ku vchodu len v určenom čase, vždy v polhodinovom intervale. Ak nestihnete odchod v uvedenom čase, nasledujúci odchod je možný v najbližšom termíne.

Na telefonické požiadanie dieťa z ŠKD neuvoľňujeme, prosíme rodičov, aby zmenu odchodu dieťaťa z ŠKD vždy vopred písomne zapísali do slovníčka Družinárik, s aktuálnym dátumom a podpisom rodiča. V prípade náhlej zmeny odchodu dieťaťa je možné kontaktovať vychovávateľku oznamom cez EduPage. Túto službu však pravidelne neposkytujeme, len výnimočne.

Prajeme našim deťom pohodu a úspešný celý školský rok.

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie daných pokynov.

kontakt: ved. ŠKD email: dagmar.vavrincova@zsrastislavovapd.sk