28. novembra bol deň, kedy si milovníci anglického jazyka zmerali svoje sily v olympijskom viacboji. Ukázali svoje najlepšie vedomosti v gramatike, v slovnej zásobe, ale hlavne v praktických aktivitách - pri posluchu s porozumením a čítaní s porozumením. Tých najlepších v písomnej časti čakal súboj v rozprávaní. Žiaci vytvorili krásne krátke príbehy podľa obrázka, no najťažšie bolo obstáť so svojimi argumentmi v dialógoch. Verte, bolo čo počúvať!
V kategórii A1 (4.-7. ročník) sa na prvé miesta prebojovali:
1. Lea Ferenčíková, 7.B
2. Ester Dobrotová, 7.A
3. Katarína Prochásková, 7.A
V kategórii B1 (8.-9. ročník) patria medzi najlepších:
1. Lucia Prokopovičová, 9.B
2. Petra Nedeljaková, 9.C
3. Ema Štefanová, 9.B
Víťazom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v okresnom kole!
Mgr. Soňa Glavová
