Ako každý rok, aj dňa 21.11.2013 boli naši prváčikovia slávnostne prijatí do stavu žiackeho. Deviataci a starší spolužiaci im pripravili imatrikuláciu so zaujímavým programom. Prváci ale aj ich rodičia zložili sľúb vzorného plnenia školských a rodičovských povinností.
Prajeme im dobré známky a veľa krásnych zážitkov v škole!



